• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2018 február
Po Ut St Št Pi So Ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

feb

8

Iný si myslia, že nemáš na to?

8. február 2017 streda


Vítam Tvoje budúce úspechy a tvoju úspešnú kariéru.

Nedávno som počula jedno veľmi pravdivé vyhlásenie ohľadom podnikateľov a podnikania. Ohľadom toho by som chcela s Vami zdieľať svoje názory  a myšlienky.

Vyhlásenie sa znie: "Podnikateľ nie je istý v tom, či to vie dokázať. Jeho okolie je tiež isté v tom, že to nedokáže".

Toto vyhlásenie je veľmi pravdivé. Žiaľ väčšina ľudí, keď vidí že chce byť niekto druhý, keď sa chce ďalej dostať, ako iný, tak to dráždi ostaných. Možno nie zlým úmyslom, ale väčšina ľudí takto sa zachová. Nechcú, aby inému človeku bolo lepšie, ako im, aby znamenal viac.

Ľudia majú svoje zaužívané zvyky, čo je hocijako nudné a neživé, predsa to je zaužívané a normálne. Normálne je to, že každý pracuje denne 8 - 12 hodín a keď chce viac, tak nech pracuje preto ešte viac. Je najlepšie, keď pracuje aj cez víkend. To je normálne, keď nie je čas na rodinu a na priateľov už vôbec nie. To je normálne, že sa má uspokojiť s bytom s rozlohou 50 m2. To možno do konca svojho života vie splatiť. To je normálne, že prijíma najlacnejšiu stravu, aj keď jej pôvod nie je dobre známy.

Kto napriek tomu sa usiluje o dosiahnutie si svojich cieľov a snov, ten v očiach iných je nenormálny. Keď niekto chce veľký dom, veľkú rodinu, veľa času na svoje deti a priateľov, prípadne keď chce iným pomáhať, tak môžem povedať, že takýto človek je len snár a len časom plytvá. Neponúkajú mu, aby sa začal podnikať s niečím, lebo podľa nich stále a stále sa dostane len na dno a bude len sklamaný. Sú ľudia, ktorí to hovoria len zo závisti, ale sú aj taký, ktorí to hovoria "dobrým myslom",  nechcú,  aby ten druhý jeho kamarát bol sklamaný, a chcú ho odhovoriť od nepríjemností.
Keď niekto sa zaoberá s obchodom MLM, tak ten sa stretne s ešte viac odmietnutím. To je preto, lebo žiaľ veľa MLM systémov manipulujú ľudí, nahovárajú ľudí pre nákup drahých produktov aj, keď to nevyužijú. Vo väčšine MLM systémov propagujú investíciu niekoľko stoviek a tisícok eur a nabádajú ľudí na získanie pôžičky pre ciele MLM systémov. Veľa ľudí ostalo sklamaných a rozšíril sa všeobecný názor, že väčšina MLM systémov je len o zbohatnutí úzkej skupiny ľudí, je to pyramídová hra. S týmito názormi žiaľ je potrebné bojovať a je potrebné dokázať, že DXN v rámci MLM systémov je dôveryhodná spoločnosť a ponúka seriózne zárobkové možnosti.

Keď sa mám vrátiť k normálnym, podľa môjho názoru normálne je to, že máme svoje poslanie, ciele, vieme čo chceme dosiahnuť a kvôli tomu všetko dávame na bok a ideme dopredu. To spôsobuje, že na začiatku máme oveľa menej času na zaužívanú zábavu, oddych a rodinu. Neskôr, ale príde obdobie, keď máme oveľa viac času na svoju rodinu, priateľov, zábavu a oddych - to je normálny život.

DXN MLM je kariéra, možnosť a prostriedokktorými vieme dosiahnuť svoje ciele. Nech sme istý sami so sebou. Musíme sa pripraviť aj na neúspech, aby nás nezranili. Napriek všetkým neúspechom musíme mať istotu sami v sebe. Vieme, že to dokážeme.  Musíme sa pripraviť na to, že veľa ľudí nás bude odhovárať od našich cieľov a snov. Využijú proti nám veľa rôznych škodlivých techník. K tomu, aby sme mohli cez tieto prekážky prejsť, už na začiatku musíme vyjasniť, že my sme istý v korektnosti DXN, v kvalite produktov, stotožňujeme sa s marketingovým plánom. Musíme si obhájiť svoje rozhodnutie, aby nás nemohli napadnúť.


Krátka konklúzia s vyhlásením na začiatku tohto článku je, aby sme mi sami boli istý v tom, že to dokážeme a aby sme nepočúvali negatívne ohlasy svojho okolia. Samozrejme podporujúce a pozitívne názory a ohlasy máme prijať s radosťou. Zriedkavo, ale aj s tým sa stretneme.

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.