• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2016 január
Po Ut St Št Pi So Ne

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

jan

17

Nikdy nie je neskoro...

17. január 2016 nedeľa

 

Ak máte záujem získať viac informácií, prosím prihláste sa na tejto stránke: http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/ na moje oznamy, či máte záujem o produkty, alebo Vás zaujala aj pracovná ponuka ?!

 

Keď si už pocítil príchuť možností, pochopil si aká skvelá vec je pripojiť sa k DXN, prevziať zadarmo pracovné prostriedky, ktorými ti spoločnosť pomôže vytvoriť online hoci aj obrovskú medzinárodnú firmu, dokonca si dúfam,  pochopil akú veľkú zľavu ti poskytne spoločnosť v súčasnej dobe s balíčkom DSP – ak začínaš s týmto obchodným balíčkom, tak jeho hodnotu ti firma pripíše na tvoj virtuálny účet vo výške 110-130-150%,čo môžeš neskôr použiť na nákup – v tom prípade sa tu môžeš pripojiť ako stály zákazník-  

http://liecivehuby.dxnslovakiy.sk/member_registrattion_private

ak si to vyplnil, tu vieš nakúpiť produkty alebo vstupný obchodný balíček, ktorý si si vybral pre úspešný začiatok podnikania!http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/products

 

Samozrejme registrácia Ťa nezaväzuje k podnikaniu, ani k neskorším nákupom, nezaväzuje Ťa k ničomu ! Ak chceš len nakupovať produkty ako stály zákazník za zákaznícke ceny, taktiež sa vieš registrovať a nakupovať tu. Ak máš akúkoľvek otázku, s dôverou sa môžeš na nás obrátiť:

 

 

 

 

Gabriela Jambrichová SA

DXN Facebook Share Share on Facebook

jan

16

Akú má hodnotu tvoje zdravie ?

16. január 2016 sobota

Mnohokrát som sa stretla s týmto problémom a otázkou a tak chtiac-nechtiac, musíme sa s tým zaoberať! Na stredajšej verejnej prezentácii sa objavil jeden starší pán, ktorý neprezradil - ani som na neho netlačila, aby prezradil svoj zdravotný problém, ale hľadal odpoveď na to, čo má robiť? V súvislosti so svojim zdravím, napísal do Malajzie Jane Yau, nášmu sponzorovi, ktorý je ganoderma- terapeut a zhruba 15 rokov sa zaoberá ganodermou, resp. s produktami DXN a jeho účinkami na zdravie.


 


- Je to tam úplne prijatá záležitosť, veď je všeobecne známe, že na východe lekári dostávali plácu, ak udžiavali zdravie panovníka a nie preto, že boli jeho lekárom.

Aj Východné liečiteľstvo, môžeme považovať za šarlatánstvo, ale čim ďalej tým viac, sú aj vedeckydokázané liečiteľské účinky jednotlivých liečivých byliniek, či liečivých húb.  Tieto môžeme nazvať skôr odporúčaniu, navrhnúť

kúru, dávajúcu nádej na uzdravenie, ale v žiadnomprípade písľub istého uzdravenia, prísľub zázračného lieku!

Práve preto, východné liečiteľstvo je nedôvečivé voči takýmto metódam 


 


Páve preto, východné liečiteľstvo je nedôvečivé voči takýmto metódam  a žiaľ, väčšina lekárov dnes ešte odhovára ľudí, alebo len vtedy uznáva,keď už jeho vedomosti nestačia, niet cesty späť a smrť prichádza.

Ten starši pán, bol trošku sklamaný z odpovede ganoterapeuta,  pretože ním navrhovaná jedna dávka prípravku,  by ho vyšla aj 50,-Eur, Hľadal odpoveď na to, kde by vedel ušetriť a v akej miere by vedel znížiť dávkovanie lieku ?

Hanbila som sa mu položiť otázku, čo povedal Jane v jednom druhom prípade!

Počula som od jedného známeho tento prípad. Jeho maželke určili rakovinu pľúc a požiadali o pomoc Jana. Nuž, v takomto pokročilom štádiu choroby, sa nedá ič robiť a skúšať. Jane dal aj jej také dávkovanie, čo by mesačne vyšlo aj na 300 Eur.

Keď sa spýtali, kde by sa mohlo dávkovanie znížiť, tak im Jane dal krutú otázku:

Chcete sa vyliečiť, alebo len niečo zobrať, čo vám možno pomôže?!

V tomto prípade sa rodina rozhodla, že sa poskladajú, aby mohli zabezpečiť kompletnú liečbu pre pacienta.Nakoľko je také pravidlo, že rakoviapľúc nie je liečiteľná, pacient môže dostať viac ako 2 chemoteapie  Ak po 2 procedúrach, nenastane zlepšenie, potom pacienta prestnú liečiť.

A základe dobrých správ, u pacientky nastalo zlepšenie, čo ona jednoznačne pripisovala účinkom ganodermy a Jane ju povzbudzoval, na základe svojich skúseností, aby vydržala a o pól roka budú výsledky ešte lepšie! Bude to aj potrebné, pretože 2 chemoterapie už absolvovala a potrvá ešte aspoň pól roka, kým sa komisia rozhodne o tom, či môže dostať ďalšiu liečbu chemoterapiou a či jej to zdravotná poisťovňa preplatí!


Jeden môj vynikajúci spolupracovík hovoril o podobnom prípade, kde bol problém s hrubým črevom. Nádor bol taký veľký, že stolicu bolo potrebné z tela vymývať pár dní v nemocnici, pretože sa nevedelo prirodzene vyprázdniť. Na základe účinku odporučeného množstva Janom, je dnes nádor o veľkosti hrášku, čo ak dobre viem, sa dá už chirugicky odstrániť. Samozrejme, treba otvorene hovoriť aj o tom, že nič nieje isté a boli aj také prípady, kde zo začiatku nastalo zlepšenie, no neskôr, nevedno prečo, predsa pacient zomrel !


Treba uznať aj to, že na každého môžu účinkovať tieto liečivé bylinky a huby ináč!


Každý človek je iný, má inú genetickú zálohu, prichádza z iného prostredia, má rôzne stupne znášania zaťaženia a psychického stavu! Je to iné, ak fajčí, požíva alkohol, alebo žije pod neustálym vážnym stresom! Preto je to tak, že sú ľudia, ktorým ganoderma káva upaví krvný tlak, sú aj takí, ktorým pomôže len dlhodobé užívanie viacerých kapsúl dene! Sú takí diabetickí pacienti, ktorým pomohla jedna kapsula denne, alebo ktorým nepomôže ani za hrsť!


Nikomu nemôžeme sľubovať zázraky, z tohto hľadiska chápem aj úrady! Tieto produkty nie sú lieky ani liečivá, ale potrava! Jednoznačne ich však môžeme skôr nazvať výživou ako doplnkom výživy! Ak pomenovanie -výživa znamená, že v určitom jedle sa nachádzajú užitočné komponenty, potom tieto produkty sú výživou a všetko ostatné čo skozumujeme počas dňa - hamburger, steaky, cestoviny, pizze, chipsy - sú doplnky stravy, čo  mnohokrát obsahujú škodlivé látky!

Tiež by som mohla povedať, že na ´ktorú nemoc je potrebné užiť toľko a toľko kapsúl a vyzdravieš! Žiaľ, nie je to pravda, ešte nemáme takéto povzbudivé výsledky!

Čo však môžeme potvrdiť, že máme možstvo pozitívnych skúseností a spätných väzieb, čo v nás vzbudzuje veľkú nádej!

Žiaľ tieto nemôžeme verejne zverejniť, nakoľko to zákon zakazuje, aby sme pripisovali potravinám liečivé účinky! Ai v tom prípade, keby sme jedoznačne uviedli, že nie produkty sú liečivé, ale že sa aktivuje samoliečiteľská schopnosť organizmu, bunky dostávajú potrebnú výživu a posilňuje sa imunitný systém !Čo je v tomto najhoršie, je moja dlhoročná skúsenosť s postojom ľudí! Mnohí sa zaregistrovali s jednou krabičkou Spiruliny, ktorá obsahovala 

30 kapsúl a zanechali užívanie odvolávajúc sa na to, že im to nepomáha.

Zničený organizmus, ktorému chýbalia desiatky rokov výživa, chcú teraz dohnať jedinou krabičkou kapsúl!?

Vrátim sa k otázke spomínanej v úvode, aj keď je to kruté, musíme sa sami seba opýtať: Ak vám lekár predpíše recept, ako máte užívať liek, aby mal účinok, sú takí, ktorí s ním šetria, aby vydržal čím dlhšie a preto užijú len polovičku, alebo si urobia invetúru medzi liekmi?


Ak vám v nejakej priemyselnej predajni poradia, aká kapacita batérie má byť vo vašom prístoji, dáte tam slabšiu, lebo je lacnejšia? Môžeme použiť do auta iné pohonné hmoty alebo oleje ako sú doporučené, alebo ich nahradiť

lacnejšími?

Sú to kruté otázky! Pretože vieme, že často spôsobuje chorobu ľudí nedostatok peňazí a zlé stravovanie, vtedy je tažké práve s nimi dať kúpiť “ drahé veľké balenia”.  

Je to čertovský kruh a preto je tažké položiť túto otázku:

Chceš vyzdravieť, alebo len niečo zobrať, čo ak pomôže?

A posledná odpoveď znie vždy takto:

Prevencia je vždy lacnejšia ako liečba!


Ak včas zaradíš do svojho jedálnička Spirulin a ganodermu, vtedy možno postačí 3-6 kapsúl Ganodermy a 4-6 kapsúl Spirulinu, aby si predišiel rôznym civilizačným ochoreniam, srdcovým a cievnym problémom, rakovine a

cukrovke, alebo alergiám, atď.!Ak chceš len vtedy rýchlu pomoc, keď si dostal zlú diagnózu, alebo trpíš od bolesti,vtedy veru už potrebuješ drahé dávky, aby si mal nádej vyzdravieť!


Preto ťa chcem povzbudiť k tomu, aby si si položil túto otázku:Chceš vyzdravieť potom, alebo teraz predísť zlu jednou základnou dózou a tým si posilniť samoliečiteľskú schopnosť organizmus?Chceš vyzdravieť, alebo len uspať svedomie, že niečo pre to užiješ, že si už dobral jednu krabičku.?!    


ZO SRDCA TI ŽELÁM, ABY SI SA NEMUSEL NIKDY SÁM SEBA PÝTAŤ, MAL SI DLHÝ A  ZDRAVÝ ŽIVOT! ROZHODNEŠ O TOM SÁM. AKÚ MÁŠ ŠANCU !


Ak by si mal záujem vyskúšať tieto produkty, môžeš ich vyskúšať, ale upozoňujem ťa, že neúčinkujú ihneď. Nepatria do tej skupiny, čo ak užiješ, tak ťa prestane bolieť ihneď hlava - napr.!

Počas dlhšieho užívania však zosilnie tvoj organizmus, obnovia sa a naplnia  bunky dôležitými vitamínmi, minerálmi, obnoví sa imuitný systém a začne pracovať samoliečenie organizmu! Takže nelieči produkt DXN, ale organizmus je už schopný na to, aby vyliečil sám seba, zvíťazil nad chorobami a opravil poškodené, nefukčné orgány! No - na toto sú dobré produkty DXN !  Ak máš záujem, tu si ich môžeš objedať:  http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Ak máš záujem nakupovať za zvýhodnené ceny, tak sa zaregistuj na tomto mieste, balíčkom DSP a tak potom zó zakúpeného balíčku ti 110-130-150% bude pripísané na tvoj virtuálny účet, čo neskôr túto sumu môžeš použiť na ďalšie nákupy po 10%!  Takže vlastne tvoje rozbeh ťa nebude stáť nič! Pravda, je to platné a pravdivé, ak ´to myslíš dlhodobo a funguje to!

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private


 Ale prečo by si neplánoval na dlhšiu dobu, veď chceš byť zdravý a chceš sa uzdraviť?Nie?

 

 

 

 

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

jan

4

Vytvorenie siete online!

4. január 2016 pondelok

 

Nechcem vo vás vzbudzovať  zbytočné falošné ilúzie, že: “vau, aký je výborný  tento online mlm systém”, že sa môžeš zaobísť aj bez offline a tvoja domovská stránka bude pracovať miesto teba, alebo nejaká automatická pedajná sieť ti prinesie nových zákazníkov a tržbu!

Existuje niečo také, pracujeme na tom, aby skutočne aj bolo, ale podľa môjho skromného názoru, niečo takéto stopercentne uskutočniť, sa nikdy nedá!. Človek ako taký, jeho osobnosť, vieryhodnosť a jeho duša, sa nemôže celkom vytratiť z komunikácie! Neexistuje “lapač” na zákazíkov ani automatickí sponzori! Le niečo, čo sa tomu podobá! Poviem vám úprimne, sú chvíle, keď sa mesiace nikto neozve, nie je žiadny predaj cez webový portál. Potom znova príde pár vážnych záujemcov.

Výsledkom toho je, predsa vela  členov .

 

Ale, čo sa teraz očakáva od nás? Máme vypísať na stránky, že toto nieje ľahká profesiaa ani to neskúšaj!

 

Je tu potrebné tvrdo pracovať a vážnym vypätím síl, aby sme sa objavovali na nete s cennými a zaujímavými píspevkami! To, že dostaneš zadamo stránky, ešte neznamená, že dostaneš aj automaticky obraty ?!

Veríme, že ľudia uvažujú triezvo a neveria na rozprávky a vedia “syr zadarmo je  len v pasci na myši”. Slovo práca je aj v slovníku pred slovom výsledok! ALE, PREDSA TO NEJDE?

 

My vzbudzujeme záujem. Áno, existuje aj také. Dá sa aj takto vytvárať sieť. Stratiť nemôžete nič ak to vyskúšate! Aj na medzinárodnej úrovni vieš len takto vytvárať sieť, veď nemusíš ikam cestovať, nemusíš robiť prezentácie, ale online môžeš získať záujemcov, z ktorých môžu byť neskôr zákazníci a pripoja sa k tebe!  Výborne tomuto slúž webová stránka DXN!

Nesľubujeme úspechy zadarmo, tržby do daru, húfne prihlášky záujemcov, ktorí čakajú v radoch, aby si mohol s nimi komunikovať. Nesľubujeme záujemcov, ktorí sa ozvali na výzvy, alebo čakajú na späť zavolanie, atď. Za toto je potrebné veľmi zapracovať! Treba sa to naučiť a robiť, robiť a robiť! Aj vtedy ak evidíš výsledky a aj vtedy, ak sa to zdá zbytočné.

Teda, chcela som tým povedať, v čo verím ja ?

Teraz hovorím proti vytváraniu siete? Alebo sa vysmievam činosti offline? Podľa mňa ani jedno!

Mojim cieľom je len to, aby si bol otvorený svetu! Nefanatizuj sa a drž sa svojej predstavy! Nechci za každú cenu pacovať LEN ONLINE !

Never rozprávkam, že online je o koľko onakvejšíe, ľahšie a odsúdené na úspech! Úspech ani tu ľahko neozdávajú! Nemysli si, že inde je to ľahšie! Nemysli si, že existuje len online “predaj  produktov”  a že je to ľahšie a jednoduchšie.

Nemysli si, že ak máš už jednu webovú stránku, tak si môžeš vydýchmuť a ona bude pracovať za teba! Je to trošku také, ako by si niekto kúpil niečo extra super udicu, vložil by ju do komory a čakal by na skvelý úlovok!

 

K tomu, aby si mal dobrý úlovok:

- treba si vybrať dobé miesto na rybačku

- musíš mať dobrú návnadu

- musíš dobre poznať a používať udicu

- treba ísť rybárčiť v správom čase

- musíš poznať návyky a chute rýb

 

Týmto článkom by som chcela dosiahuť, aby si nikomu nevyčítal, že vytváranie sietí online nie je účinné! Ne ži v oblakoch a mylných predstavách s ireálnymi očakávaniami! Hlavne nezáviď tým, ktorým sa to už podarilo!

Je to tvoje podnikanie, tvoj obchod a preto urob všetko pre to, aby si bol úspešný!Uč sa, pracuj na sebe, buď kreatívny, buď osobnosť, buď iný ako ostatní!


Buď svojou značkou a staň sa odborníkom v niektoej oblasti. Nikdy sa nevzdávaj! Ver mi, oplatí sa ivestovať voľný čas do vlastnej budúcnosti a pri čom sa vzdelávaš a pacuješ, bude to mať aj výsledky! Viem, že je to slabá útecha, ak si vo finančnej tiesni, ale ver, že aj to je výsledok ak zo začiatku pochopíš podstatu podnikania, naučíš sa pracovať na sebe, rozvíjať svoju osobosť, naučíš sa komunikovať, naučí sa reagovať a ovládať odmietnutia a pavdaže získaš aj veľa priateľov! Ak medzi tým sa aj obchod rozbehne, tak je to hlavná výhra!

Dúfam, že si ma nepochopil zle a neodradila som ťa od tvojho vysnívaného cieľa!

 

Sieť onlie je funkčná ponúka fantastické možnosti, hlavne na medzinárodom poli! Ak usilovne a vytrvale pracuješ, prídu aj výsledky a keď sa niečo pohne, potom je to už ťažké zastaviť alebo pokaziť. Keď sa rozbehne násobenie účinku a  “kopírovanie” a prichádzajú rad za radom, noví a noví členovia, potom sa už budeš len usmievať a s vďakou spomínať na ťažké začiatky! Prajem ti veľa úspechov pri vytvárání mohutej siete v podnikaní s DXN!

 

Ak ešte nie si členom a chcel by si s nami spolupracovať a prosperovať, tak sa prihlás, alebo tu to môžeš urobiť hneď:

 

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

jan

1

Káva z automatu alebo zdravá káva?!

1. január 2016 piatok

 

Pre mnohých z nás, už káva nie je to čo bývala. Neustále niekde utekáme, ponáhľame sa, tak sa tešime aj tomu, ak sa dostaneme k automatu, vhodíme mincu a hneď je hotová káva, ktorú rovnako rýchlo vlejeme do seba a už nás niet.

Istantná káva z automatu, obsahuje oveľa viac umelých chemikálií ako mletá káva. Ľudský organizmus nie je pripravený na spotrebovanie takejto chcemickej lavíny, preto je vystavený zvýšenej námahe pričom môže dôjsť k poškodeniu pečene, ľadvín ale aj imunitnému systému.

 

Výrobcov instantnej kávy nedávno zaviazali k tomu, aby v prípadoch najlacnejších produktov, zverejnili komponenty tejto kávy. Vyšlo na javo, že obľúbená káva s mliekom /caffe latte/obsahuje: vodu, cukor, sušené mlieko /nízkokalorické sušené mlieko -1,5%, srvátku v prášku, laktózu/ rozpustnú kávu a v malom množstve aj sóju.

Toto isté zloženie môžeme najsť aj v espresso machiatto.  V capuccine sa objavujú aj iné zahusťujúce komponenty /karboximetil-celulózy/ čo sa používa aj pri výrobe papiera.

 

V espresse sa nachádza 100 mg kofeinu, čo je polovica dennej odporúčanj dávky kofeinu, avšak instantná káva používaná v automatoch sa päťkrát horšie vstrebáva.  Tí, čo dene vypijú dve kávy dene z automatu, čoskoro prekročia doporučované maximálne množstvo  a tak nadmerné užívanie kávy  časom u nich spôsobuje vznik ľadvinových kameňov.

 

O zdravej ganoderma káve:   http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/ganoderma

 

Ak trváme na kávomatoch, tak si vyberajme podľa možnosti také, ktoré na mieste pomelú kávové bôby, ale najlepšia je ak si kávu uvaríme doma. Čerstvo mletá káva opúšťa ľudský organizmus po dvoch hodinách, kým instatná káva k tomu potrebuje 10 hodín

 

Pripomienky k článku:

 

Keď aj po tomto je pre teba dôležité zdravie a chcel by si kávičkovaním urobiť niečo aj pre svoje zdravie, tak si zvoľ alternatívu wellneskávy - zdravú kávu Ganoderma, ktorá obsahuje 100% výťažku arabskej kávy a huby Ganoderma ! Príchuť Ganodemy vôbec necítiť a káva má výbornú kvalitu prémium!    Pritom Ganoderma neutralizuje žalúdočnú kyselinu a negatívne účinnky kofeinu, a preto káva nepáli žalúdok, nedvíha kvný tlak a nespôsobuje žalúdočnú nervozitu ani poruchy spánku!

 

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/products

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

dec

11

Daruj aj ty svojim najdrahším na Vianoce zdravie

11. december 2015 piatok


S Ganodermou pre krasu!
Mladší vzhľad chcete ho?!
Ganozhi E séria !

Pocit luxusnej starostlivosti o pleť s kraľovnou rastlín Ganoderma.
Teraz môžete zastaviť starnutie pleti.
Udržanie mladistvej pleti je možné!


DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.