• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2015 október
Po Ut St Št Pi So Ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

okt

23

Čo je spravny marketing....

23. október 2015 piatok

 


Čo je správny marketing, to že je možné použiť

reklamu na upriamenie pozornostina určitú potrebu ? 


 Nechcem ľudí presviedčať, nechcem ich premôcť tým, že im nalomím ich pochybnosti a tak dosiahnuť dlho očakávaný výsledok, aby  ich miesto nahradili iné výmysly a aby som tak postúpila vyššie na rebríčku predajcov! Nechcem nikoho verbovať ani nahovárať, aby som vybojovala jedno áno!


Chcem dosiahnuť to, aby bolo príťažlivé  to čo robím, v čo verím, čo si myslím, čo predstavujem, čo aj sama užívam! Chcem informovať a ukazovať nie presviedčať!  Chcem vypovedať o tom, čo je dobré pre mňa a prečo,  nie však násilne druhých nútiť k tomu, že prečo by to bolo dobé pre nich! Nechcem za nikoho povedať čo je dobré! Chcem žiť tak, aby si aj druhí mysleli, že takto je to dobe a takto sa oplatí! Nechcem nič predávať, nanucovať a vynucovať peniaze z tvojej peňaženky! Nechcem ťa ovplyvňovať v žiadnom smere, aj keby som to videla tak, že je to jediná správna cesta, ani vtedy! 


Viem, že je to pomalší systém, nie je v krátkej dobe taký úspešný  a neprináša také výsledky, čísla ako tie násilné metódy, ktoré používajú bezočiví školení agenti! Takíto, čo sa ku mne pripoja, budú mojimi zákazníkmi, nikdy nevytriezvejú, pretože sa ani nikdy neopijú z čarovného nápoja! Neobijú mi o hlavu produkty, horkosť a hnev, keď prídu na to, to čoho som ich vtiahla a čo som im predala pôsobiac na ich mozgovú centrálu!  


Cítim sa šťastnou, že som objavila vo firme DXN toho partnera, kde  rozmýšľajú podobne ako ja! Neexistuje manipulácia, vymývanie mozgov, neexistujú násilné povinné očakávania! Za minimálny registračný poplatok dostávame množstvo online prostriedkov, podporu, zaškolenia, ktorými sa ti otvárajú možnosti v celom svete, ak si šikovný a vytrvalý, otvárajú sa ti možnosti vybudovania veľkej spotrebiteľskej siete, ktorá ti bude prinášať aj pasívny príjem!


Preto hľadám takých spolupracovníkov, ktorí sú ochotní niečo aj urobiť pre dosiahnutie svojich cieľov, sú odhodlaní podnikať, zmeniť svoj život, odvážia sa snívať a zarábať veľa peňazí! Uznávam, že si slobodný človek a keď tak myslíš, že ti viem pomôcť, chcel by si ísť so mnou spoločnou cestou, tak sa potom ozvi!

Najdôležitejšie je, aby si dával pozor na svoju slobodu vôle a nedovoľ, aby ťa iní ovplyvňovali a viedli v takom smere, čo by si sám nechcel! Každé tvoje rozhodnutie, nákupy, vstup atď. si najprv over, či je to logické a či si si to skutočne  premyslel alebo len máš pocit nátlaku, čo ťa   núti do toho ísť, či už je to pre pocit strachu pred stratou alebo túžba po zisku!  


Tu sa môžeš pripojiť ku mne a k DXN obchodu slobodne!


http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private


Gabriela Jambrichová SA

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

okt

21

Také je to, ked sa sny stanú skutočnosťou!

21. október 2015 streda

 

 

Také je to, ked sa sny stanú skutočnosťou smile – emotikon
Najlepšie rozhodnutie v mojom živote bolo pripojiť sa DXN spoločnosti.

Viem čo je môj sen , môj ciel, prečo nie...
Pyšná som na tento výsledok čo som dosiahla.

Ideme dalej, ciel je diamant ! smile – emotiko

 

Aké hľadiská som mala pri výbere pre DXN MLM? Prečo DXN?

 

Nech je skutočný produkt – nie len online propagácia, prípadne kúpne právo, pozícia, symbolická vec, ktorými chcú propagovať víziu pilotnej hry.
Nech nie sú v systéme zámerné zveličenia, odseky s drobnými písmenami.
Nech je taký produkt, ktorý som poznala aj doteraz, bola som jeho spotrebiteľom.
Nechcela som si prijať novoty s nejasným výsledkom so zbytočnými výdavkami.
Nech je taký produkt, ktorý si chcem zaobstarať za takú cenu, ktorý vynaložím aj vtedy, keď k si tomu nepripájam cez obchodné možnosti.
Nech je taký produkt, ktorú môžem predstaviť bez hlbších odborných znalostí a bez manipulačných prvkov.
Nech je taký produkt, ktorý má publikované údaje účinnosti aspoň 10 rokov, ktoré výsledky vykazujú rastúci trend.
Nech je producent prístupný pre každého v danej krajine, tak aj na Slovensku.
Nech nie sú problémy so zásobovaním produktov a s výplatou odmien pre zapojených osôb.
Nech sú manažéri prístupný a osloviteľný.
Nech je producent registrovaný podľa platných zákonov, aby neboli pochybnosti o činnosti a prípadnej zlej mienke o producentovi.

Marketingový plán je nech zrozumiteľný, vypočítateľný, spravodliví, inšpirujúci a dosiahnuteľný. Nech nie sú v ňom vstavané povinnosti, podľa ktorých členovia sú povinný nakupovať, aj keď nemajú také potreby, prípadne nemajú takú kúpischopnosť.

Keď aj ty máš podobné hľadisko, tu nájdeš riešenie:

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

okt

16

Ako začať s obchodovaním DXN?

16. október 2015 piatok

 

To, že ako sa treba pripojiť k reťazcu DXN, sme už hovorili v predchádzajúcich článkoch, ale samozrejme aj forma pripojenia veľmi ovplyvňuje vierohodné a úspešné začiatky v tomto podnikaní!

 

1. Prvá najdôležitejšia vec je, že sa musíš sám vnútorne presvedčiť, že toto je podnikanie v ktorom v prvom rade nie je platená práca, ale výsledky, v tomto prípade je tvoj obrat zisk, z ktorého prideľuje firma aj tebe  provízie. Je preto veľmi dôležité, že ak pracuješ, aby bola tvoja práca taká čo má význam a prináša aj skutočný zisk. Samozrejme zo 

začiatku ešte nevieš posúdiť, čo je zbytočnosť a čo prináša skutočný efekt a bude mať význam! Veľakrát to nie je ani jednoznačné, veď napríklad v činnosti  online je potrebné mnoho šťastia!! Možno vyrábaš veľa stránok, blogov si aktívny aj na Facebooku a predsa nemáš žiadne výsledky, ale možno raz zablúdi na niektorú tvoju stránku niekto, kto „veľmi niečo hľadá “ a pripojí sa k tebe a „pritiahne“ so sebou viac tisíc potencionálnych spolupracovníkov, šikovne buduje, náboruje alebo predáva! 

 

K tomu však, aby sa nejaké podnikanie rozbehlo je potrebný aj podnikateľský zámer, plány a ciele čo chceš s ním dosiahnuť, čo budeš robiť, koľko času chceš na to obetovať, akým smerom sa chceš vydať?!  

Ak sa tejto práci chceš venovať len ako „koníček“, vieš, že nemáš čo stratiť, „netlačí ťa topánka“, potom len veľmi ťažko budeš napredovať, veď stále si budeš vyberať ľahšiu cestu, kde sú najmenšie prekážky.Vždy budú nejaké výhovorky, ako by si nemusel opustiť  pohodovú zónu a skúšaš  to, ako by si obišiel čo najlacnejšie, podľa možnosti – bez akejkoľvek straty!

   

Je to trochu ako šport. Mnohí sa ani nepohnú z domu, ale sú aj takí, ktorí sa sem tam vyberú do plavárne. Sú aj takí, ktorí to robia pravidelne a dajú si aj malý cieľ- povedzme, že zaplávu 1000 metrov. Sú aj takí, ktorí chcú na tomto postaviť svoj život, chcú dosahovať úspechy, víťaziť v súťažiach dokonca sa dostať na olympiádu!

Nuž teda k tomu nestačí len túžba, sen a prístup ako ku koníčku! K dosiahnutiu cieľa sú potrebné tvrdé tréningy, keď je potrebné tak vstávať aj za úsvitu, trénovať denne aj viackrát!  Potrebné sú súťaže, kde budú aj porážky a aj posledné miesta, kým sa dostavia prvé víťazstvá! Je potrebné nacvičiť si aj tie najmenšie pohyby, naučiť sa šetriť so silami, zvyšovať rytmus a to, aby si vydal zo seba čo najviac! Treba sa veľa učiť, pracovať a trénovať! Čo nefunguje s tým treba prestať a skúšať vždy začínať znova a znova!   

Jedným slovom, ak sa vydáš na cestu DXN, musíš si uvedomiť svoje sily na čo máš a musíš sa rozhodnúť, čo si ochotný urobiť pre obchod? Si ochotný si to obhájiť pred všetkými ? Alebo to chceš udržať v tajnosti a skúšať to len online s neznámymi ľuďmi?

Chceš sa stať dôveryhodným a tak ponúkať produkty, že budeš aj ty ich konzumentom, alebo ťa zaujímajú len peniaze tak že z mála získať čo najviac?! -  ale o tom som už písala. Aj v spojení 3 bodov je nádej na šťastie a výhru, ale ak registráciu v DXN nepovažuješ za tiket a chceš získať isté peniaze, ale aspoň zvýšiť svoju šancu, potom sa musíš stať v prvom rade vieruhodným, teda musíš získať skúsenosti z vlastného užívania ponúkaných produktov, musíš vynaložiť finančné prostriedky na vlastné vzdelávanie a obchodné nástroje, marketingové materiály a prezentácie produktov. MLM je  viacnásobné zvyšovanie vplyvu obchodovania! Čo robíš ty, v tom ťa budú nasledovať tvoji pokračovatelia!  

Preto je nebezpečné vzhľadom na obchod, ak nerobíš to, čo by si očakával od druhých! Ak urobíš mesačne vlastných minimálne 300 bodov, zúčastňuješ sa školení a vidno, že si aktívny aj online alebo offline, potom to opakujú a tvoji členovia, vtedy bude obrat rásť! Ale keby sa každý spoliehal na to, že bude zarábať na druhom vtedy bude len jedna veľká nula a po čase to vzdáš!

Myslím si, že produkty DXN sú skutočne užitočné, sú výbornej kvality, ich cena je primeraná, tak snáď nebude ťažké vytvoriť si taký vzťah, že sa ich aj tak oplatí kúpiť aj keď ma k nim neviaže obchodný vzťah! To je základ tvojej spotrebiteľskej skupiny ako aj úspechu v obchodovaní!

 

2. Konkrétne kroky:

 

Podstatou obchodu je, aby sme informovali čím viacej ľudí a zákonitosťou veľkých čísel sme našli tých ľudí, ktorí:

 

- By chceli začať robiť niečo so svojim životom, chceli by svoje voľné chvíle venovať niečomu užitočnému, kde by si mohli zarobiť aj peniaze a robili by čo ich zaujíma!

- Chceli by podnikať, sami sa postarali o svoju budúcnosť, nespoliehajú sa na svoje dôchodky a úroky z malých úspor! Mamičky na materskej dovolenke starajúc sa o svoje malé detičky a pri tom sú donútené ešte si aj privyrábať!  Samozrejme sú aj otcovia, ktorí by sa chceli viac venovať svojim deťom a trávili by viac času doma s rodinami!

- Pre tých, ktorí ovládajú cudzie jazyky, chceli by využiť možnosti ktoré táto práca poskytuje, neuspokojuje ich nízky jazykový príplatok na pracovisku, kde za pár drobných predávajú svoj čas a vedomosti! Sú naklonení medzinárodnej spolupráci  a práci online! 

- Tí, ktorí chcú zdravo žiť a hľadajú na to riešenie a produkty!

- Tí, ktorí majú radi kávu a hľadajú riešenie, nakoľko z tradičnej kávy majú zdravotné problémy a keď ich ešte aj nemajú, vedia,  že by ich mohli mať!

- Pacienti, ktorí by chceli užívať čím menej liekov a vyhľadávajú prírodné riešenia!

Teda cieľová skupina, ktorú môžeme osloviť je veľmi veľká!

Musíme nájsť týchto ľudí, či to už offline, osobne alebo cestou telemarketingu, prípadne online, cestou blogov, rôznych príspevkami, v médiách!

 

Ten, kto ovláda cudzie jazyky môže zmapovať domáci trh, má možnosti celoštátnej  online  reklami, blogy príslušnej krajiny v jej úradnom jazyku, má možnosť prístupu na domáce stránky príslušnej krajiny a tak môže zviditeľňovať produkty a nadväzovať nové obchodné kontakty na celom svete, veď DXN vie zabezpečiť dodanie svojich produktov takmer na celom svete!

V prvom rade, pred začatím tejto práce, si je potrebné vytýčiť si cestu, aby sme mali obraz o práci a o možnostiach, dôležitosti predchádzania, o účinkoch produktov, o nástrojoch online, o ich používaní, čo dáva firma zdarma! 

No preto sa netreba nikomu vbíjať do domu s našimi „vynikajúcimi“ obchodnímy možnosťami alebo „všeliečivou kávou, kapsulami“!

Odporúča sa vypočuť si velikánov profesie a obchodu, ktorí už veľa dokázali a svoje skúsenosti vedia podať formou webkonferencií a verejných podujatí a školení! Do vtedy je potrebné ich počúvať a pozerať videá, kým to nepochopíme, nestane sa súčasťou v nás a stane sa tak našim fókusom!

 

Je to dôležité aj preto, lebo tak v nás zostanú pôvodné informácie natrvalo!

Keby každý nový člen chcel vysvetľovať prácu, úlohy, používanie a účinky produktov, tak by sa veľmi ľahko mohla zmeniť informácia na dezinformáciu a došlo by ku skresleniu údajov. Takto sa však ľahko dá kopírovať systém, veď nikto sa nemusí stať učiteľom, treba dosiahnuť len to, že každý aj obchodne zainteresovaný člen sa zapojil do školiaceho systému DXN a odtiaľ nasával všetky informácie ako „materské mlieko“.

 

 

 

Ďalším dôležitým krokom je naplánovanie si  to vlastné, ako aj výzor vlastných stránok, blogov ušitých na mieru, v tom jazyku, ktorý ovládame, a to tam kde vieme robiť nábor, predávať a sponzorovať!  Dôkladne si musíme vymyslieť vlastné meno značky, meno domény alebo poddomény. 

Súbor je potrebné doplniť fotografiami, mojim príbehom, osobnými údajmi ako aj kontaktom!

Vyplatí sa v každom prípade dať si vyhotoviť vizitky, letáky, prípadne plagáty, ak ich máme kde umiestniť!

 

Ak toto všetko máme môžeme začať pracovať online aj offline, ale o tom budem písať až v ďalšom článku!

 

Veľa šťastia k prvým krokom !

 

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

okt

11

Úspech

11. október 2015 nedeľa

 

Ak máte záujem získať viac informácií, prosím prihláste sa na tejto stránke: http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/ na moje oznamy, či máte záujem o produkty, alebo Vás zaujala aj pracovná ponuka ?!

 

Keď si už pocítil príchuť možností, pochopil si aká skvelá vec je pripojiť sa k DXN, prevziať zadarmo pracovné prostriedky, ktorými ti spoločnosť pomôže vytvoriť online hoci aj obrovskú medzinárodnú firmu, dokonca si dúfam,  pochopil akú veľkú zľavu ti poskytne spoločnosť v súčasnej dobe s balíčkom DSP – ak začínaš s týmto obchodným balíčkom, tak jeho hodnotu ti firma pripíše na tvoj virtuálny účet vo výške 110-130-150%,čo môžeš neskôr použiť na nákup – v tom prípade sa tu môžeš pripojiť ako stály zákazník-  

http://liecivehuby.dxnslovakiy.sk/member_registrattion_private

ak si to vyplnil, tu vieš nakúpiť produkty alebo vstupný obchodný balíček, ktorý si si vybral pre úspešný začiatok podnikania!http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/products


Samozrejme registrácia Ťa nezaväzuje k podnikaniu, ani k neskorším nákupom, nezaväzuje Ťa k ničomu ! Ak chceš len nakupovať produkty ako stály zákazník za zákaznícke ceny, taktiež sa vieš registrovať a nakupovať tu. Ak máš akúkoľvek otázku, s dôverou sa môžeš na nás obrátiť:

 

Gabriela Jambrichová

jambrichovadxn@gmail.com

DXN Facebook Share Share on Facebook

okt

8

Zdravie si musíme vybrať!

8. október 2015 Štvrtok

 

 

 

 

 


Ak máte záujem získať viac informácií, prosím prihláste sa na tejto stránke: http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/ na moje oznamy, či máte záujem o produkty, alebo Vás zaujala aj pracovná ponuka ?! 

Keď si už pocítil príchuť možností, pochopil si aká skvelá vec je pripojiť sa k DXN, prevziať zadarmo pracovné prostriedky, ktorými ti spoločnosť pomôže vytvoriť online hoci aj obrovskú medzinárodnú firmu, dokonca si dúfam,  pochopil akú veľkú zľavu ti poskytne spoločnosť v súčasnej dobe s balíčkom DSP – ak začínaš s týmto obchodným balíčkom, tak jeho hodnotu ti firma pripíše na tvoj virtuálny účet vo výške 110-130-150%, čo môžeš neskôr použiť na nákup – v tom prípade sa tu môžeš pripojiť ako stály zákazník-  http://liecivehuby.dxnslovakiy.sk/member_registrattion_private
ak si to vyplnil, tu vieš nakúpiť produkty alebo vstupný obchodný balíček, ktorý si si vybral pre úspešný začiatok podnikania! http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/products

Samozrejme registrácia Ťa nezaväzuje k podnikaniu, ani k neskorším nákupom, nezaväzuje Ťa k ničomu ! Ak chceš len nakupovať produkty ako stály zákazník za zákaznícke ceny, taktiež sa vieš registrovať a nakupovať tu. Ak máš akúkoľvek otázku, s dôverou sa môžeš na nás obrátiť: 

Gabriela Jambrichová
jambrichovadxn@gmail.com

 

http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/products

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.