• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2015 november
Po Ut St Št Pi So Ne

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

nov

20

Kroky ku strate zdravia.

20. november 2015 piatok

     

 


Rôzne stavy žitia:

Ľudí, s ktorými sa stretávame, môžeme rozdeliť týchto kategóií:

Ľudia, ktorí sú už chorí

Ľudia, ktorí sú na hranici choroby

Ľudia, ktorí sú zdanlivo zdraví

Ľudia, ktorí si užívajú bezchybný zdravotný stav

 

Najviac sú zastúpené prvé ti skupiny ľudí. Do poslednej kategórie možno zahrnúť len malú hŕstku mladistvých. Veľká vitalita a pocit blahobytu je veľmi zriedkavý jav v našej populácii.

 

Niekto takto definoval kroky ku strate zdravia:

Zdravie: podľa Univerzálneho Lexikónu: Telesné a duševné zdravie, veľká výkonnosť a všeobecne dobrý pocit. Skutočne zdravie neznamená len to, že nie sme chorí, ale aj dobrú náladu, vitalitu a radosť zo života.

 

Nemoc: Definícia už nie je taká jednoznačná, v tom však treba súhlasiť, že chorý človek sa necíti dobre vo vlastnej koži. Je isté, že nie je vyrovnaný so sebou a svojim životom a tento stav negatívne pôsobí na jeho telesné a duševné zdravie. Aj to je isté, že choroby majú rôzne stupne. Nepôsobí na nás rovnako obyčajné prechladnutie, ako napríklad dlhotrvajúca nemoc, ktorá prináša so sebou aj telesné zmeny.

 

Optimalne zdravie: Tento stav nie je dopriaty mnohým dospelým. Poobzerajte sa okolo seba! Koľkých ľudí poznáte,  ktorí nezvyknú byť chorí,  ktorí sú vždy veselí a plní energie ráno, na obed či večer? Pozrite sa na zdravé malé dieťa, aké je šťastné a s akou ľahkosťou, výdržou a dobrou náladou využíva svoju energiu. Tento stav sa nazýva optimálne zdravie! Náš  organizmus je takto v mierne okyslenom stave.

 

Normálny stav: Energia nám klesá, ani na našu náladu nemôžeme povedať, že by bolo pre ňu charakteristické nadšenie, skôr jeden druh zdržanlivého záujmu, nudy. V tomto štádiu sa už začínajú objavovať choroby, ako napr. občasné  prechladnutia,  krátkodobé mierne bolesti hlavy. Je viditeľné, že to nie je „ono“, a predsa ten kto má len tieto problémy, sa považuje za vyslovene zdravého človeka.

 

Stav ohozenia: Hladia energie už vôbec nie je taká ako bola kedysi. Začíname piť kávu, aby sme sa presvedčili, že od nej budeme mať viac energie. KLAMSTVO. Káva nám energiu nedodá, len zdvihne krvný tlak a ako vedľajší efekt nám ďalej okysličuje organizmus. Náš citový stav ďalej klesá. Vytvárajú sa stále alebo chronické ochorenia. Neobchádzajú nás infekčné ochorenia, pôsobia na nás rôzne fronty, atď. A ZAČÍNAME NABERAŤ KILOGRAMY!

 

Nebezpečenstvo: Zisťujeme výslovnú stratu energie, únavu. Títo ľudia ťažko znášajú fyzické zaťaženie a ani ich nálada nie je ideálna. Často sa rozčuľujú, sťažujú, majú depresie, boja sa. Objavujú sa nebezpečné príznaky rôznych druhov chorôb. Že komu a aké - často závisí od rodinnej  anamnézy. Väčšinou v takýchto prípadoch nasleduje návšteva lekára a začíname sa báť, že môžeme prísť o zdravie.... pri tom, tu už nejde len o zdravie, ale O ŽIVOT!

 

 

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/products

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

nov

16

Zdroj plus peňazí, pasívny príjem!

16. november 2015 pondelok

DXN Ganoderma káva. Nech je zdravé, čo je dobré!                                                         

Požívatina? Áno! Je výborná a zdravá – existuje niečo také? Áno!  Bez nanútenia MLM? 

Áno! Toto je DXN!!

 

Ja viem, ako každý, že kým pracujem, neviem zarábať! Ale, kto povedal, že peniaze treba zarábať! V angličtine to znie tak: make Money – teda: peniaze treba robiť! Životné osudy sú všelijaké, ale riešenie je rovnaké! 

 

Možno ste v súčasnosti nezamestnaný, alebo prácu aj máte, ale nemáte ju radi! Alebo ju aj máte radi, ale neviete z nej vyžiť! Aj to môže byť, že ešte alebo už by ste nemali robiť ak ste študent alebo dôchodca, ale skutočnosť vás donútila, aby ste si hľadali ďalší zdroj príjmu. Nuž ak mi takto naslepo veríte, alebo tomu kto Vám túto stránku odporučil, pozrite si toto cca 20 minútové informačné video  ! Verím tomu, že ma poctíte tým, že si vypočujete alebo prečítate prezentáciu a len potom si utvoríte vlastnú mienku a rozhodnete sa, či odmietnete moju ponuku, alebo sa chytíte tejto príležitosti. Veríme v to, že aj Vy si budete môcť odložiť peniaze do vlastného vrecka!

 

 

 

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

nov

12

DXN – pre vytvorenie blahobytu!

12. november 2015 Štvrtok

Prečo práve MLM ?                                                                        

V mnohých z nás sa vynorí otázka: OK,  je fajn tento výrobok, ale prečo sa nedá kúpiť v obchodoch, jednoducho vojsť a kúpiť, prečo je potrebné registrovať sa, čo to je vlastne sponzorovanie, prečo je potrebné k niekomu sa pridať, od niekoho závisieť pri nakupovaní? Aby sme to pochopili, musíme si porovnať vzájomné vzťahy z hľadiska výrobcu ako aj kupujúcim!

 

 

Prečo je to dobré pre firmu?                                                                                                           

V podstate, takmer všetky produkty v MLM, sú kvalitnejšie, zakladajú sa na čisto prírodnej báze, nepoškodzujú životné prostredie, sú šetriace a veľmi účinné. Ich uvedeniu na trh predchádza mnoho výskumov! Práve z toho dôvodu patria tieto produkty skôr do skupiny prémiových a keby sa na to navýšili náklady na reklamu, marketingové náklady, drahé prezentácie, a mzda pre prezentujúce filmové hviezdy, náklady na import, veľkoobchod, maloobchod, atď., potom by boli tieto výrobky také drahé, že by si ich človek nedokázal kúpiť, zbytočne by cítil, že je to výborná 

vec! Takémuto skráteniu cesty od dodávateľa k odberateľovi a zníženiu finančných nákladov a predajnej ceny sa škaredo hovorí multi level marketing pre obchodný systém MLM.


V čom je podstata?                                                                                                                   

Spoločnosť sa nespolieha v obchodovaní na náhodu, nevykladá na pulty obchodov  drahšie prémiové produkty – vedia, že ľudia s nedostatočnými informáciami, automaticky siahajú po lacnejších tovaroch, neotvárajú vlastné značkové predajne, aby tam pri vysokých prevádzkových nákladoch, vábil zákazníkov a vnucoval im tovar! Miesto toho pripraví veľmi kvalitné výrobky, vytvorí si infraštruktúru pre zákaznícku zónu a hľadá takých ľudí, ktorí budú tvoriť tento reťazec, privedú zákazníkov k firme a predstavia im možnosti, kde si môže zakúpiť vybraný produkt! Títo ľudia nie sú podomoví obchodníci, ktorí majú skladové zásoby, majú len jedu povinnosť – upozorniť na produkty spoločnosti v korektnej úspešnej forme!.Ostatné je už vecou spoločnosti ak už máme kontakt, zákazník sa zaregistroval, vtedy firma vystaví faktúru na produkty, zabezpečí doručenie tovaru, ručí  za tovar, eviduje meno toho, kto odporučil zákazníka a stal sa kupujúcim! Peniaze, ktoré by firma vynaložila na reklamu a ostatné už spomínané náklady, radšej rozdelí medzi svojich usilovných členov podľa zásluhy! Nakoľko títo ľudia priniesli nie len zákazníkov ale aj tých, ktorí by chceli zarábať touto činnosťou, tak aj za takých firma odmeňuje finančným honorárom - províziou , hovorí sa tomu nákupy do hĺbky, veď v konečnom dôsledku aj najvyšší sponzori majú zásluhu na tom, že mohli spoznať firmu, jej produkty a jej obchodné možnosti !

 

Aj z hľadiska ľudí je to podobné

Čo je výhoda MLM pre odberateľa?                                                                                   

Z hľadiska odberateľa je to v každom prípade výhoda, že takto vie lacnejšie nakúpiť produkty – samozrejme tu treba vziať do úvahy cenu, hodnotový pomer, bližšiu informovanosť o tovare- dostane inštrukcie, akoby si tovar práve bral z pultu v obchode! Skutočne získajú na tom hlave tí, ktorí pochopia podstatu systému a začnú vyhľadávať zákazníkov s podobným zmýšľaním a takto postavená zákaznícka sieť začne zarábať – dostávať provízie. Takáto vynaložená námaha za pár rokov  môže narásť až do miliónových hodnôt, ako to potvrdzuje prax – toto nie je fikcia!

 

 

Prečo si myslíme, že MLM je najspravodlivejšia a najlepšia zárobková možnosť, zdroj pasívneho príjmu, čo môže vykonávať každý bez obmedzenia veku, pohlavia, vzdelania dá sa vykonávať kdekoľvek a za akýchkoľvek podmienok!

1. Dá sa začať za zanedbateľný poplatok, čo sa o začiatkoch v klasickej živnosti nedá hovoriť, nieto čo stratiť, faktor počiatočného rizika je minimálny!  

 

2. MLM je najlepšie vykonávať popri zamestnaní. Nie je potrebné zanechať hlavé zamestnanie, súčasný zdroj príjmu!

 

3. Nie je žiadny šéf, povinný pracovný režim a nie je ani tempo s pravidelným mesačným príjmom! Kedykoľvek môžeš prevýšiť svoje provízie, posunúť sa v rebríčku na vyššiu úroveň, môžeš predbehnúť svojich sponzorov, čomu sa budú tešiť hlavne oni! Máš jediného šéfa – seba, možno to je najväčšia nevýhoda, pretože viac ako 80% ľudí nie je ochotných vystúpiť z pohodovej zóny!   

 

4. Systém MLM umožňuje zarábať 24 hodín denne, nakoľko tvoji spolupracovníci môžu byť kdekoľvek vo svete, v ktorejkoľvek časovej zóne!

 

5. Od MLM môžeš dostať viac, ako len peniaze! Vzácne ľudské vzťahy, osobný rozvoj, obchodné a finančné vzdelanie na vysokej úrovni, atď.

 

6. Jedine MLM ti dáva istotu, že už po 5 rokoch môžeš ísť do dôchodku,  nerobiť nič a peniaze ti predsa prichádzajú! Tento pasívny príjem sa dá dediť!

 

Gabriela Jambrichová SA

 

Pripoj sa teraz!

 

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

nov

7

DXN - práca online !

7. november 2015 sobota

 

Neuveritelné možnosti vďaka internetu !

Pravidelná provízia ...:-)

 

 

 

 

 

 

http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

nov

7

Existuje lacnejšia káva ako káva DXN ?

7. november 2015 sobota

 

 

GANODERMA KÁVA – JE V ŠÁLKE UZAVRETÝ WELNESS !
Že vraj káva DXN je drahá ?
Podľa mňa nie, radšej by som to povedala takto !
Doteraz som nedala toľko peňazí za kávu !  Ale ani to nie je pravda, keď sa nad tým zamyslím a spočítam aj vyhodené peniaze do kávomatov


Pre tých, čo sa snažia o zdravý životný štýl, pitie kávy a obsah kofeínu, spôsobuje kyselinu a problémy s vysokým krvným tlakom, preto je im toto prísne zakázané. Existuje však taká káva, ktorá 
vyhovuje zdraviu aj z tohto hľadiska a pri tom naštartuje v organizme ochranný faktor, zníži a aj nastaví správny krvný tlak. Existujú ľudia, ktorí nepijú kávu ani čaj, pre účinok kofeínu, avšak tento nový typ kávy má skutočnú chuť kávy, nemá negatívne účinky kofeínu. Môžete ju piť pokojne aj pred spaním, nakoľko jeho relaxačné účinky dopomáhajú pokojnému spánku.
Káva DXN Ganoderma je v obchodovaní považovaná za prírodnú brazilskú kávu. Liečivé účinky má vďaka výťažku huby Ganoderma.

Pre rôzne „zdravé“ myslenie sa však vždy nájdu takí, ktorí poznajú všetko a na všetko majú svoj vlastný názor. Nerozoznajú žiadne rozdiely! Je im jedno, či ovocné sirupy sú zo skutočného ovocia, či majú len ovocnú chuť od syntetických prísad! Hlavne, aby boli lacné! Vyhovuje im aj ovocná šťava bez ovocia a čokoláda bez kakaa a vitamínová tabletka bez vitamínu!
Mohla by som menovať a stupňovať chuťové zážitky z rôznych potravinárskych zázrakov, založených na báze syntetických prísad, pri čom ich pôvod je často neznámy!

ÁNO, SKUTOČNE SA DÁ KÚPIŤ NA ČÍNSKOM TRHU LACNÁ KÁVA!
/ Tak, ako sa dá kúpiť čokoláda za 1 Eur, ale jesto aj za 10 Eur!/
Že čo obsahuje, to nikto nevie, ale je hnedá a je na nej napísané, že je to káva, preto každý uverí, že je tomu naozaj tak! Po tom prichádza na rad pálenie žalúdka, pocit napínania, slabosti a nespavosť, o iných vedľajších účinkoch radšej nechcem hovoriť !

                                               ALE POZRIME SI KÁVU DXN !
 Nakoľko jedno vrecúško postačuje pre prípravu 2 porcií, preto pre stálych zákazníkov vyjde 1 čierna káva na 0,32 centov a kávy 3v1 na 0,33 centov v našom  internetovom obchode, ak uhradí 20 Eur   registračný poplatok !
Samozrejme, musíte vedieť, že vnímateľné a citeľné účinky, zistíte len vtedy, ak prestanete piť klasickú kyselinotvornú kávu a užijete aspoň 1 celú krabicu kávy Ganoderma ! V 90% takýchto prípadoch, účinok bude trvalý !
Že prečo ?
- Ganoderma odstráni škodlivé účinky kávy a kávy s vyššou kvalitou arabského typu /ako napr. kávy   DXN / obsahujú menej kofeínu, preto je aj nižšie riziko predávkovania!
- Oproti kofeínu, káva Ganoderma má povzbudzujúce účinky postupne, ktoré potom rýchlo pominú a   takto čoskoro máte chuť na ďalšiu dávku kávy, vyvolá dlhotrvajúci účinok s pocitom čerstvosti, preto máte často chuť aj na 2-3!
- Kávy typu Prémium, Vám spríjemnia spoločné strávené chvíle počas dlhých  zimných  večerov, ale  aj kedykoľvek počas celého roka!
- Káva Gaoderma nepáli žalúdok, pomáha aj proti refluxu, pretožemá zásadité účinky!
- Obsah Ganodermy vo výrobkoch, pomáha pri očiste organizmu, pri údržbe cievnehosystému pri   úprave krvného tlaku, má ukľudňujúce účinky, prispieva ku kvalitespánku a pomáha aj   pri trávení!


Prečo je káva DXN najlacnejšia ?
1. Tak, či tak 0,32 – 0,33 centov pre stálych zákazníkov, myslím si, že nie je  luxus, viacej nahádžeme do najlacnejších automatov pre trochu hnedej   tekutiny !

2. Ak z tejto ceny odpočítame cenu Gamodermy, ktorú kapsula obsahuje, hneď je to ešte lacnejšie!

3. Ak k tomu pripočítame hodnotu zmenenej kvality života, čerstvý deň a   kvalitný spánok, upravený krvný tlak, a prípadnú práceneschopnosť,výpadok zo zamestnania, vtedy môžeme povedať, že sme     dostali hodoty  na viac!

4. Nakoľko táto káva nemá také účinky ako normálna káva, že najprv  povzbudí a potom čoskoro si   telo žiada ďalšiu, ale zabezpečí dlhodobí pocit sviežosti, preto 5-6 káv denne sa zníži na 3-4! Aj takto sa dá šetriť!

5. Ak niekto začne núkať tieto produkty a vybuduje si svoju malú skupinku stálych zákazníkov, môže dostať takú províziu, že má na pravidelný,  mesačný a bezplatný nákup produktov, dokonca ak  dobre pracuje,môže dosiahnuť aj vysoký  zárobok!


PO TOMTO VŠETKOM SI MôŽEME POLOŽIŤ OTÁZKU: EXISTUJE LACNEJŠIA KÁVA AKO KÁVA DXN ?

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.