• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2015 september
Po Ut St Št Pi So Ne

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

sep

23

Vytvorenie siete Online – otázka je už len AKO ?

23. september 2015 streda

 

 

 

Mnohí z Vás si to zle vysvetľujú a myslia si, že online sieť nás oslobodí od práce, od pohlaví, od odmietnutia a vystúpenia z pohodovej zóny! Len toľko – myslia si oni – že budem mať domovskú stránku, čo si každý vie vyhľadať, prihlásiť sa do nej a už sa nakupuje a mne už budú prichádzať peniažky !

 

Skutočnosť je však oveľa realistickejšia a vôbec nie je ružová a optimálna!

Preto kto čaká rýchlo výsledky, chce sa dostať v prehliadači Google na popredné miesto, chce mať najvyššiu návštevnosť stránky, okamžité pozitívne reakcie a pohyb na stránke, vstup pre nákup, tí to veľmi rýchlo vzdajú, pretože online svet je oveľa pomalší !

Je tu veľa zákonitostí, ktoré je potrebné pochopiť, dodržať v opačnom  prípade je naša domovská stránka, naše poznámky budú len ihla v kope sena a nikdy nás nikto  nenájde a už vôbec nebude ani konať !

Tu taktiež platí porekadlo, že ľudia nenávidia, ak im chcú niečo predať, ale oni milujú nakupovať ! Teda aj online komunikáciu je potrebné vytvoriť tak, aby to nikto nepocítilako predaj, ale predovšetkým by mala vzbudzovať dojem, ponúkala riešenie, bola príťažlivá a nabádala návštevníkov stránky k základnej aktivite, aby sa sám prihlásil na výzvu, alebo pre ďalšie informácie! 

Úspešnosť v budovaní online siete dosiahne ten, kto vie pravidelne zostaviť také predajné spojenia ktoré bude návštevníkov automaticky navádzať do tej doby, pokiaľ ich neprinútia, aby sami od seba zadali objednávku, alebo sa pripojili k systému !   

 

Úspešní je ten, ktorý má dennú návštevnosť stránky, denne dostáva telefóny, dostáva listy od záujemcov a čoraz viacerí prichádzajú na webkonferencie a neskôr sa aj pripoja do obchodovania ! 

 

Všetka ostatná online činnosť, blogy, domovské stránky, inzercie, ktoré sú len tak a nenútia ľudí k činu, neprináša viditeľné výsledky, tak je len zbytočná práca, presnejšie je to len otázka šťastia, veď kto vie, možno na stránku niekto náhodou natrafil, alebo jeden veľký maniak MLM, ktorý chce zmeniť svoju stránku a niečo sa mu zapáčilo.


Všetko je možné a kto veľa pracuje online, má mnoho takýchto online povrchov, ten má vždy veľkú nádej na to, aby mal šťastie a z veľa výdavkov mal aj nejaký príjem, aspoň nejaký úlovok !

Možno, že neustále množstvo príspevkov a oznámení na Facebooku ti tiež prinesú raz výsledky, no oveľa lepšie by bolo vymeniť šťastie za profesionalitu a vydať sa smerom plánovanej online činnosti, tak dosiahnuť skutočné výsledky, aby prichádzali vedome plánovaní klienti a nie len náhodní zákazníci, ktorí našli náhodne jeden tvoj blog !

Podstata je v tom, aby nebolo treba veľa robiť za malý úspech, ale vytvoriť také obchody, kde treba ľudí nalákať a systém, postavené výzvy, videá pomaličky, ale iste pritiahnu klienta dovtedy, kým odklikne slovíčko: „ pripájam sa “ alebo „ objednávam si“ !

 

Keď sa nám toto podarí urobiť, vtedy skutočne môžeme povedať, že stránka pracuje za nás, že večer len zapneme počítač a s radosťou konštatujeme, že aj dnes nám obchod prosperoval a my už len vypíšeme mená a kontakty nových prihlásených a kontaktujeme sa s nimi !

A budú z nás miesto lovcov, záhradníci alebo pastieri, ktorí neprenasledujú svojich klientov len ich zozbierame a pomáhame tým, ktorí by sa k nám chceli dobrovoľne pripojiť bez akéhokoľvek prehovárania! Nepoznáme odmietnutie, nepotrebujeme výhovorky, nerobíme rozdiely medzi pohlaviami, neuskutočnené a prázdne stretnutia, ťažké rozhovory!

 

Stavba online siete !

 

Jedna profesia, ktorú sa oplatí naučiť, pretože čo vám môže dať je na nezaplatenie a otvára vám bránu k veľkému zbohatnutiu!

Keď si myslíš, že aj ty by si to rád robil a vyskúšal by si sa, bez rizika môžeš začať na báze výborných produktov a s bezplatnými profesionálnymi prostriedkami v MLM podnikaní v medzinárodnom a celosvetovom meradle, tak to urob TU a neváhaj ma kontaktovať, aby som ti mohla byť nápomocná v tvojich začiatkoch !

 

Zapíš sa na spravodaj :

http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

 

Email:

jambrichovadxn@gmail.com

 

Registrácia:

http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/member_registration_private

 

 

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

sep

14

Ako mi zmenil život DXN ?

14. september 2015 pondelok

V roku 2013 som sa musela rozhodnúť, že potrebujem urobiť niečo viac pre svoje zdravie, niečo, čo mi pomôže uzdraviť sa. Mnoho stresov na pracovisku ale aj v súkromnom živote malo za následok nádor na štítnej žľaze. 

 

Boli to veľmi  ťažké časy pre mňa, mám malú dcérku, ktorú vychovávam sama. V tom čase mala 7 rokov a práve preto som mala ešte väčšiu potrebu chcieť žiť. Aj keď nádor nebol zhubný, ale človek počuje a tiež vidí toľko zlého, bála som sa, že sa všetko  zmení a moja dcérka zostane sama.                                                                 To bola najväčšia motivácia, aby som sa začala informovať, cestovať a zisťovať možnosti o tom, čo by mi pomohlo, aby som celkom vyzdravela, presnejšie čo je to, čo by mi dalo väčšiu šancu na rýchlejšie uzdravenie.

 

Nebolo to ľahké, neustále nevoľnosti, medzi tým som pracovala, vychovávala som dieťa, strachovala som sa čo bude ďalej, mala som depresie, atď.  No nevzdávala som sa, veľa som čítala, cestovala a informovala sa. Keď som dostala všetky výsledky, už som vedela, čo je to na viac, čo mi môže pomôcť, v čo som veľmi dúfala a je to jeden druh zázraku, ktorý som prežila v mojom živote.

 

Do tej doby som sa snažila aspoň zmeniť životný štýl : nefajčiť, nepiť alkohol, športujem a zdravo žijem.

 

Produkty DXN Ganoderma mali na mňa veľmi dobrý účinok. Už po pár dňoch resp.týždňoch som cítila rozdiel. Bola som silnejšia, vedela som vstať z postele, podarilo sa mi pričarovať aj pár kilogramov, pretože už som mala len necelých 48 kilogramov, charakteristické príznaky choroby štítnej žľazy sa pomaličky strácali, až sa nakoniec celkom stratili. Stratili sa teplotné návaly, padanie vlasov, slabosť – jednoducho, mala som v sebe väčšiu chuť do života, slabli depresie a na operáciu už išla jedna silná žena.

 

Bola som šťastná. Všetko sa skončilo šťastne, uzdravila som sa. Prestala som užívať aj prípravky ganodermy.

 

Šťastie z uzdravenie sa popár mesiacoch znova zmenilo na boj. Nuž po operácii som dostala hormóny, hovoriac, že jedna štítna žľaza mi ešte ostala a tú treba chrániť a šetriť pred namáhaním. V prvých mesiacoch som si užívala zdravie a to, že na váhe pekne priberám. Znova som sa cítila ženou a bola som spokojná so sebou.

 

Po pól roku som začala brať vážne príznaky. Priberanie som  nijako nevedela zastaviť. Bola som slabá, ledva som vládala, ale predsa som začala znova intenzívne cvičiť, behať, držala som diétu, ktorá  bola taká tvrdá, že som nikomu nedovolila, aby jedol predo mnou, nevedela som ovládať pocit hladu. Všetko som spravila, čo sa len dalo, ale šlo to veľmi ťažko. Mesiace plynuli a ja som sa len ďalej menila, škaredé vyrážky na tvári, ktoré tam boli mesiace, telo som mala plné vody. Už som vyzerala tak, ako by som bola pribrala 30 kilo. Nuž takto sa mi podarilo za rok pribrať 16 kilogramov. Znova som mala depresie, musela som vymeniť šatník, atď... ešte som navštívila aj špecialistu, ktorý zistil, že výsledky mám v poriadku a aj ja som v poriadku, čo tam robím? Bola som veľmi sklamaná a bezradná.

 

Všetko som si premyslela a rozhodla som sa znova pre DXN prípravky ganodermy. Vtedy som ešte málo vedela o ganoderme. Bála som sa aj toho, že môžem ešte pribrať, pretože pred operáciou, som pomocou tohto prípravku niekoľko kilogramov pribrala, ktoré som vtedy potrebovala  

 

Osud to sám chcel, že ma vyhľadal majiteľ web-stránky, ktorý je zo zahraničia a chcel zabezpečiť na Slovensku viac príležitostí na spoznanie tohto produktu, pretože je to medzinárodná firemná sieť a na Slovensku ešte nemá zastúpenie. Musím sa priznať, že  som  hneď súhlasila, nakoľko o účinkoch ganodermy, ma nebolo treba presviedčať.

 

Tak sa stalo, že som naraz začala pracovať pre firmu DXN a súčasne som sa stala aj užívateľkou. Môj sponzor mi bol vo všetkom nápomocný. Som veľmi hrdá na to, že som sa mohla učiť od jedného z najlepších.

 

Dozvedela som sa veľmi veľa, učila som sa a snažila sa všetko naučiť o liečivých hubách a produktoch DXN. Nakoľko beriem hormóny, zmena bola pomalá ale účinná. Pokožka sa pomaličky hojila, bola krajšia a všetky vyrážky zmizli. Plynuli mesiace, teraz už 10 mesiacov používam znova produkty a od tej doby sa môj život zmenil o 180 stupňov. Beriem hormóny a schudla som 10 kilogramov. Som nekonečne hrdá a tento výsledok. Samozrejme je za tým aj tvrdá diéta, ..., no produkty odstránili takmer všetky vedľajšie účinky. Uľahčili mi cestu 

k tomu, aby som bola znova tým, kým som bola.

 

Dnes už viem, že pred operáciou som pribrala pre to, že to môj organizmus potreboval, teraz zmizli preto všetky vedľajšie účinky liekov, medzi iným aj nadváha, pretože môj organizmus je takto v poriadku. Z tohto dôvodu mám rada túto vetu: Ganoderma napraví rovnováhu v ľudskom .organizme.

 

Toto leto som už mala bez komplexov. Veru, zažila som aj také, s nadváhou som nemala chuť chodiť nikam, na kúpalisku som bola možno jedenkrát.

 

Akú som mala motiváciu na napísaniu tohto blogu?

 

Viacerí  sa ma pýtajú, prečo mám fotky len do pól tela? Nuž v článku je odpoveď. Aj ja som mala komplexy, je za mnou dlhá cesta a veľa, veľa učenia. Naučila som sa, že ganoderma nie je liek, ktorý užijeme a keď je nám už dobre, tak ho odložíme. Ganoderma je potravinový doplnok, ktorý môže každý užívať dlhodobo, bez vekového obmedzenia a stane sa súčasťou jeho života

 

Naučila som sa rozumne zdravo ži ť.      

                                                                                        

Túžila som po zmene, čo som od DXN dostala z viacerých hľadísk.  Znova som sa stala tým, kým som bola a našla som cestu k úspechu.Milujem produkty a prácu si neskonale užívam,dá sa povedať, žeje to môj koníček.

 

Tak teda, to som ja, kto dnes smelo prijíma seba v celej svoježivotnej veľkosti. Preto nabádam každého, aby mal odvahu zmeniť svoj život.

 

Budme smelí a vychutnávajme si chuť zdravia a úspechu.

 

 

Gabriela Jambrichová, sponzor DXN

DXN Facebook Share Share on Facebook

aug

29

Jane Yau

29. august 2015 sobota

 

Jane Yau s jednym najlepsim ganoderma terapeutom. DXN - Zdravie !

 

Jane Yau vela som sa od nej ucila .Je najlepsia ganoderma terapeutka.Som na to hrda,ze som ju mohla spoznat.

 

 

 

Nie je jedno kto je našim sponzorom. Od najlepšieho som sa učila. 

DXN Facebook Share Share on Facebook

aug

29

Zdravá čokoláda s hubou reishi

29. august 2015 sobota

 

DXN Čokoláda je vyrobená z najkvalitnejšieho kakaa a z výťažku huby Ganoderma. Na konzumáciu ju ponúkame v práškovej forme, ktorá Vás bude rozmaznávať čokoládovou chuťou . Okrem vynikajúcej kakaovej vône si môžete vychutnať i prednosti vyplývajúce z obsahu Ganodermy. Stačí porciu nasypať do šálky s horúcou vodou, premiešajte a okamžite môžete vychutnať osviežujúce účinky nápoja, ktorý je vhodný pre celú rodinu!
 

 


http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/products

DXN Facebook Share Share on Facebook

júl

17

Prečo a kedy podnikaj?

17. júl 2015 piatok

 Chceš byť sám sebe šéfom?


Ak nechceš pracovať pre ciele iných a nechceš, aby profitovali iný z tvojho talentu a vedomosti! Keď máš rád svoju prácu, ale nevieš za z neho vyžiť! Keď si mamička na materskom, mamička s malým detskom, keď si dôchodca, ale chceš si zarobiť peniaze aj z doma vykonanej práce.

Keď chceš zo seba dostať čo najviac, a nechceš byť obmedzený ďalšími, nechceš žiť podľa pravidiel a očakávania iných!
Keď chceš mať takú prácu, kde sú neobmedzené možnosti a nie je výplatný strop, príjmové hranice. Keď máš rád výzvy a chceš si dokázať, že máš v sebe viac, než ako iný si o tebe myslia.

Keď si pripravený pri súčasnom zamestnaní vynaložiť denne o 1 – 2 hodiny naviac a odštartovať taký pasívny zdroj príjmov, ktorý neskôr pre Teba minimalizuje vynaložené úsilie. Aj vtedy môžeš mať peňažné príjmy, keď aktívne a intenzívne nepracuješ.


Si pripravený?


Video tu:

                                     

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.